darkest whisper
Bun venit pe DarkestWhispers, un forum RPG real și fantastic, cu tematică HP ,dar cu o viziune nouă și îndepărtată de cărți și de filme. Crează-ți personaje și vino să te distrezi alături de noi! Pentru orice problemă nu ezitați să contactați staff-ul.
UPDATE 01 Deocamdată singura ”noutate” este noul skin, căci după cum se vede forumul nu este foarte activ. Acest skin plănuiesc oricum să-l țin până la sfârșitul verii, întrucât voi fi ocupată și nu voi mai avea timp să-l schimb așa des.
GUIDELINES
MEMBER GROUPS
APPLICATION
FACE CLAIM
MEMBER DIRECTORY
CHARACTER REQUESTS
ADVERTISING
SITE CREDITS

Pages: (3) 1 2 3  ( Go to first unread post )
Add Reply
New Topic
New Poll

And now I am about to kill, private
Damon Salvatore
 Posted: Sep 18 2016, 02:15 PM
Damon Salvatore
24
he / his / his
Profesors
" />
1260
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Ian Somerhalder
Damon
21 - anne.marie6027 - Offline

Vacanța se sfârșise, an nou, shit on .. Damon lăsase cariera lui de profesor pe ultimul loc, alte lucruri i se păreau acum mai importante. Irene era pe la ceilalți Petrova, grădiniță era acolo... în altă ordine de idei casa lor era goală. Știa că pe Kath trebuia să o găsească prin școală și merse direct la dormitorul ei, sperând că nu trebuie să răscolească totuși tot Hogwartsul după ea. Bătu puternic și tuși.
”Katherine..? Trebuie să vorbim.”

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Katherine Petrova
 Posted: Sep 18 2016, 02:45 PM
Katherine Petrova
21
Kath
Viperini
" />
1405
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Nina Dobrev
kidda
20 - pm - Offline

Ultimul an....inca putin si termin si plec din scoala asta si ma duc....nici nu stiu ce fac dupa dar sigur o sa fiu mai atenta la micuta mea Irene. Tocmai ce trageam pantalonii pe mine cand ii aud vocea de dupa usa. Restul feletor s-au speriat la inceput dar, nu au zis nimic, doar s-au imbracat sau se machiau...sau orice fac ele acolo.
    Pun repede maioul pe mine si ma incalt si ies pe usa, uitandu-ma la el mirata.
    S-a intamplat ceva?il intreb inchizand usa. Stiu cat de curioase pot fi fetele cand nu e ceva legat de viata lor.

--------------------
I'm a hazard to myself

user posted imageuser posted image
PMGTalkAIMYIMMSN
^
Damon Salvatore
 Posted: Sep 18 2016, 02:53 PM
Damon Salvatore
24
he / his / his
Profesors
" />
1260
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Ian Somerhalder
Damon

”Nu...da... nu ...ah e complicat” se agită el ca o găină beată , cum făcea în multe situații.
Putea să audă chicoteli de la niște eleve mai tinere și îi făcu semn să meargă măcar în camera de zi de la subsol, acolo nu era nimeni la ora aia cum majoritatea erau la masă. El oricum se hrănea cu altceva..
Nici nu știa cu ce să înceapă, știa că dacă îi va spune următoarele lucruri o să o înfurie, deci..se asigură, nu voia să arunce cu obiecte contondente în el.
”Ești calmă .acum ?Simți că ești calmă adică..”

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Katherine Petrova
 Posted: Sep 18 2016, 03:17 PM
Katherine Petrova
21
Kath
Viperini
" />
1405
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Nina Dobrev
kidda
20 - pm - Offline

Il urmez in camera de zi si-l privesc cu o spranceana ridicata. Nu imi place cum e conversatia asta si ma agut si o sa ma enervez mai repede decat trebuie.
    Damon, spune-mi ce s-a intamplat....acum.ii spun pe un ton serios cu mainile incrucisate la piept. Daca Irene a patit ceva......am sa fac un masacru de proportii gigantice.
    Nu vreau sa ma gandesc la ce e mai rau acum, asa ca ar face bine sa-mi spuna ce s-a intamplat, exact.

--------------------
I'm a hazard to myself

PMGTalkAIMYIMMSN
^
Damon Salvatore
 Posted: Sep 18 2016, 03:21 PM
Damon Salvatore
24
he / his / his
Profesors
" />
1260
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Ian Somerhalder
Damon

Da... nu părea chiar într-o stare în care să afirmi că nu a mai fost niciodată până atunci așa de bine dispusă, dar ceva îi spunea că îl scalpa dacă o punea să mai aștepte să aibă o dispoziție mai bună. Oricum trebui să afle...
”Știu că ai vrea ca toată povestea asta să se termine dracului o dată .Și eu vreau.. dar psihopatul ăla imbecil cred că știe de puterile lui Irene.”

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Katherine Petrova
 Posted: Sep 18 2016, 03:30 PM
Katherine Petrova
21
Kath
Viperini
" />
1405
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Nina Dobrev
kidda
20 - pm - Offline

Poftim?spun crezand ca nu am auzit bine....chiar cred ca nu am auzit ce a zis mai devreme.
    Simt un fior rece pe sirea spinarii si ma intorc in camera sa iau geaca pe mine si bagheta, fetele deja se dadeau la o parte vazandu-mi privirea.
    Ma duc sa o iau.spun mergand deja spre usa.
    Sunt speriata pentru fiica mea, este intr-o casa cu cunoscuti, da....dar nu pot sa o las acolo, trebuie sa o stiu langa mine.

--------------------
I'm a hazard to myself

PMGTalkAIMYIMMSN
^
Damon Salvatore
 Posted: Sep 18 2016, 03:57 PM
Damon Salvatore
24
he / his / his
Profesors
" />
1260
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Ian Somerhalder
Damon

Știa că o să sară așa, doar era Kath. Se strecură pe culoare după ea și o prinse de mână serios.
”Sunt în siguranță acum, acolo unde sunt .. trebuie să ne gândim la o soluție de durată. Degeaba s-a format o anti alianță, încă nu am făcut nimic. Trebuie să-l prindem.”
Nu puteau trăi toată viața cu Irene lipită de ei 2. Trebuia să se joace, să fie liberă, să se ducă la petreceri când creștea...nu să ducă viață de fugar, nu își dorea asta pentru fiica lor.

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Katherine Petrova
 Posted: Sep 18 2016, 04:24 PM
Katherine Petrova
21
Kath
Viperini
" />
1405
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Nina Dobrev
kidda
20 - pm - Offline

Am vrut sa ma zbat cand ma opri dar stiu ca exagerez....dar sunt mama, iar copilul meu este in pericol. Ma prind cu mainile de hainele lui si incerc sa respir nomal, sa imi revin putin.
    Scoate-ma din cladire.ii spun incet simtind parca cum ma sufoc. Am nevoie sa ies la aer, sa fumez o tigara...orice doar sa ies de acolo. Este un balcon undeva pe aici, unde nu merge mai nimeni pentru ca le efrica de fantome...sunt putin agresive.

--------------------
I'm a hazard to myself

PMGTalkAIMYIMMSN
^
Damon Salvatore
 Posted: Sep 18 2016, 04:26 PM
Damon Salvatore
24
he / his / his
Profesors
" />
1260
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Ian Somerhalder
Damon

Își puse mâinile pe ea și o ridică, folosindu-și viteza cât să ajungă amândoi în câmp deschis, destul de departe de castel să nu îi vadă nimeni.
Îi întinse pachetul lui și inspiră adânc. Și el era agitat ca naiba, Irene și Kath erau lumina ochilor lui (cei superbi hah) și nu suporta ideea că ar fi putut să le piardă.

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Katherine Petrova
 Posted: Sep 18 2016, 04:45 PM
Katherine Petrova
21
Kath
Viperini
" />
1405
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Nina Dobrev
kidda
20 - pm - Offline

Trag adanc aer in piept cand simt ca suntem afara si iau o tigara de la el, o prind si trag un fum zdravan. Merg pana la o buturuga si ma asez trecandu-mi o mana prin par.
    Bun.....spun incet si incerc sa ma relaxez inainte sa fac prapad in jurul meu, simteam deja natura cum o ia razna fix unde suntem noi. Trebuie sa facem ceva.....daca pun mana pe el, o sa isi doreasca sa nu se fi nascut.continui pe un ton rece, avand o privirea pe care sunt sigura ca nu a mai vazut-o pana acum.

--------------------
I'm a hazard to myself

PMGTalkAIMYIMMSN
^
Damon Salvatore
 Posted: Sep 18 2016, 04:51 PM
Damon Salvatore
24
he / his / his
Profesors
" />
1260
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Ian Somerhalder
Damon

”Oricum deja toată lumea își dorește asta, abominația dracului..” mormăi și Damon.
Își păstrase și el o țigaretă, trăgând cu mare patos din ea.
Își linse buzele și apoi cu mâna liberă masă tâmpla.
”Mereu am căzut în capcanele lor...e rândul nostru să le întindem una,dar ne trebuie cineva din interior, iar Damian nu mai e credibil..”

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Katherine Petrova
 Posted: Sep 18 2016, 05:17 PM
Katherine Petrova
21
Kath
Viperini
" />
1405
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Nina Dobrev
kidda
20 - pm - Offline

Nu ne trebui nimeni in interior.
    Asa cum ei ne-au facut asta, la fel si nou putem sa le intoarcem favorul.ii spun tragand alt fum din tigara. Putem la fel de mine sa facem pe cineva sa arate la Helen si gata, si asa se avea bine cu aia. Sau pur si simplu aflam unde sunt si ii omoram.continui sa murmur de parca sunt nebuna.
    Am mult mai multe idei in cap, dar prefer sa le tin pentru mine decat sa-l sperii si mai rau.

--------------------
I'm a hazard to myself

PMGTalkAIMYIMMSN
^
Damon Salvatore
 Posted: Sep 18 2016, 06:57 PM
Damon Salvatore
24
he / his / his
Profesors
" />
1260
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Ian Somerhalder
Damon

Îi văzu furia, i-o înțelegea pe deplin, defapt.. și el o simțea. Damon nu era calm, ci impulsiv și nesăbuit de când se știa. Dar acum erau prea multe lucruri importante în joc. Vieți ale persoanelor la care ținea cel mai mult... nu voia să se arunce cu capul înainte și să se termine totul tragic.
”Nu cred că sunt așa ușor de păcălit, Kath. Dacă erau i-am fi omorât de mult ,dar nu e chiar așa.”

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Katherine Petrova
 Posted: Sep 18 2016, 07:16 PM
Katherine Petrova
21
Kath
Viperini
" />
1405
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Nina Dobrev
kidda
20 - pm - Offline

Ma uit cu coada ochiului la el si termin tigara mai repede decat as fi vrut. De obicei nu stau la vorbe cand in joc se afla viata cuiva pe care-l iubesc, niciodata nu m-am gandit de doua ori, dar sunt Katherine Petrova, este imposibil ca eu sa nu am un plan A sau B sau C.
    Imi ridic privirea spre el si ranjesc in coltul gurii scotandu-mi telefonul din buzunar.
    Vero si Damian, vom incepe cu ei apoi ii gasim pe restul din mini alianta noastra.ii spun cautand numarul lui Vero. La cat de mult vobrim acum mi se pare imposibil de descoperit.
    In plus, nu facem asta doar pentru fiica noastra, ci si pentru sanatatea noastra mintala.

--------------------
I'm a hazard to myself

PMGTalkAIMYIMMSN
^
Damon Salvatore
 Posted: Sep 18 2016, 07:19 PM
Damon Salvatore
24
he / his / his
Profesors
" />
1260
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Ian Somerhalder
Damon

”Vero și Damian sunt considerați trădători, nu ? De ce ar avea a doua oara încredere în ei...? Nu zic că nu ne pot ajuta, dar ne trebuie ceva mai mult de atât, dar ceee...?”
Se simțea așa în impas, Doamne ce i-ar fi plăcut pur și simplu să dea random de dobitoc și să-i smulgă inima, mațele, tot gen.
Trase puternic din țigară pentru ultima dată și aruncă un chiștoc.

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Topic Options
Pages: (3) 1 2 3 
Add Reply
New Topic
New Poll

SKINNED BY Vanessa of SHINE and CAUTION
GO TO TOP