darkest whisper
Bun venit pe DarkestWhispers, un forum RPG real și fantastic, cu tematică HP ,dar cu o viziune nouă și îndepărtată de cărți și de filme. Crează-ți personaje și vino să te distrezi alături de noi! Pentru orice problemă nu ezitați să contactați staff-ul.
UPDATE 01 Deocamdată singura ”noutate” este noul skin, căci după cum se vede forumul nu este foarte activ. Acest skin plănuiesc oricum să-l țin până la sfârșitul verii, întrucât voi fi ocupată și nu voi mai avea timp să-l schimb așa des.
GUIDELINES
MEMBER GROUPS
APPLICATION
FACE CLAIM
MEMBER DIRECTORY
CHARACTER REQUESTS
ADVERTISING
SITE CREDITS

Add Reply
New Topic
New Poll

Feelin alone ,drinkin alchool, #ems
Nicholas A. Grayvson
 Posted: Dec 27 2016, 05:55 PM
Nicholas A. Grayvson
30
he / his / his
Adulti
" />
126
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Joshua Bowmann
Nick
21 - anne.marie6027 - Offline

Nick în mod normal lucra mai mult pentru Minister, însă de data asta era trimis la Azkaban, loc nu prea preferat de el din moment ce mulți din spatele celulii erau trimiși de el acolo ,cum lucra ca agend dublu. Când află ce se petrece acolo se abținu cu greu să nu-și dea palme singur în cap și se duse într-un loc mai retras, apelând-o pe Emily.
”Spune-mi că n-ai treabă.”

--------------------
watcha gonna do?.

“Bad boys, bad boys
Whatcha gonna do, whatcha gonna do
When they come for you
Bad boys, bad boys
Whatcha gonna do, whatcha gonna do'”
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Emily Thorne
 Posted: Dec 27 2016, 06:33 PM
Emily Thorne
22
N/A
Adulti
" />
158
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
N/A
kidda
20 - pm - Offline

Eram acasa si faceam curat, aveam liber azi si mi-a luat ceva timp sa raspund la telefon.
    Am treaba, ce e?il intreb oprind aspiratorul si merg la bucatarie sa imi pun ceva de baut, dupa atata treaba am nevoie sa ma hidratez si sa fumez ceva, ca sa ma relaxez.
    Din ce stiu, dragul meu iubit s-a dus pana la Azkaban dar nu stiu cu ce problema, sau stiu si in momentul asta nu imi aduc aminte.
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Nicholas A. Grayvson
 Posted: Dec 27 2016, 07:51 PM
Nicholas A. Grayvson
30
he / his / his
Adulti
" />
126
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Joshua Bowmann
Nick

”Au evadat câțiva prizonieri de la Azkaban..” mormăi el nemulțumit, lovind primul perete din calea lui cu vârful piciorului. Până și el știa când era depășit de situație și avea nevoie de ajutor.
Într-adevăr echipa care îi închisese pe cei în cauză era mare, dar el o condusese, deci probabil majoritatea căutau răzbunare contra lui. Fix de ce avea nevoie... Sărbători cu năbădăi.

--------------------
watcha gonna do?.

“Bad boys, bad boys
When they come for you
Bad boys, bad boys
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Emily Thorne
 Posted: Dec 28 2016, 03:33 PM
Emily Thorne
22
N/A
Adulti
" />
158
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
N/A
kidda
20 - pm - Offline

Ha...cere ajutor, dragutul de el.
    Si ai nevoie de mine sa fac traba de barbat?il iau eu la misto urand deja in camera mea sa ma schimb de hainele de casa. Nu cred ca e o idee buna sa ies afara in pantaloni de trening si maiou, nu? Din cate vad a si inceput a ninga.
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Nicholas A. Grayvson
 Posted: Dec 30 2016, 03:07 PM
Nicholas A. Grayvson
30
he / his / his
Adulti
" />
126
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Joshua Bowmann
Nick

”Haha, îmi place că ești glumeață. Ne întâlnim la intrare, da? Mă duc să văd ce zic gardienii de pe aici și directoarea..” oftă ,apoi închise.
Bineînțeles nimeni nu auzise nimic, nimeni nu știa nimic , toți erau curați ca lacrima...vezi să nu. Era clar că exista un trădător din interior altfel ar fi fost imposibil ca acei capsomani să scape.

--------------------
watcha gonna do?.

“Bad boys, bad boys
When they come for you
Bad boys, bad boys
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Topic Options
Add Reply
New Topic
New Poll

SKINNED BY Vanessa of SHINE and CAUTION
GO TO TOP