darkest whisper
Bun venit pe DarkestWhispers, un forum RPG real și fantastic, cu tematică HP ,dar cu o viziune nouă și îndepărtată de cărți și de filme. Crează-ți personaje și vino să te distrezi alături de noi! Pentru orice problemă nu ezitați să contactați staff-ul.
UPDATE 01 Deocamdată singura ”noutate” este noul skin, căci după cum se vede forumul nu este foarte activ. Acest skin plănuiesc oricum să-l țin până la sfârșitul verii, întrucât voi fi ocupată și nu voi mai avea timp să-l schimb așa des.
GUIDELINES
MEMBER GROUPS
APPLICATION
FACE CLAIM
MEMBER DIRECTORY
CHARACTER REQUESTS
ADVERTISING
SITE CREDITS

Add Reply
New Topic
New Poll

i know we are cool, #davinna
Marcel Gerard
 Posted: Dec 27 2016, 05:59 PM
Marcel Gerard
24
he / his / his
Profesors
" />
188
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Daniel Sherman
Marcellus
21 - anne.marie6027 - Offline

Vacanță, Sărbători, ninsoare...meh.
Marcellus nu avusese vreodată parte de o familie adevărată, așa că nu simțea aceste zile în vreun fel anume și de asta se oferise să se ocupe de ceva documente la Hogwarts, cu acordul Serenei.
Savura o ciocolată caldă cu bezele cât tot ștampila niște hârtii. Uitase cu totul însă de Davinna și de faptul că ar fi fost totuși drăguț să-i cumpere ceva din moment ce era posibil să nu aibă același sentimente ca și el în legătură cu Crăciunul..

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Davina Schnneider
 Posted: Dec 27 2016, 06:35 PM
Davina Schnneider
16
N/A
Astropufi
" />
78
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
N/A
N/A
N/A - N/A - Offline

In sfarsit craciunul, cea mai draguta perioada din an unde toti isi fac cadouri, unii din obinuita, altii pentru ca e de sezon. Am fost super incantatat cand am venit acasa si am vazut un brad imens si m-am apucat sa scot decoratiunile de pe la locul lor. Dar unde este Marcel... Imi caut telefonul si il sun, in timp ce taiam scociul de pe cutii.
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Marcel Gerard
 Posted: Dec 27 2016, 08:15 PM
Marcel Gerard
24
he / his / his
Profesors
" />
188
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Daniel Sherman
Marcellus

Tresării când auzi mobilul de undeva din sertar, nu îl mai lăsase pe silent cum era doar el prin castel cu încă vreo câțiva studenți rătăciți care nu își petreceau vacanța acasă pentru că probabil nu avea unde.
Ținu ștampila cu o mână și stiloul cu cealaltă, iar telefonul cu umărul.
”Da, iubito” răspunse el dulceag, dar cumva vinovat că uitase complet de ea când se luase cu foile.

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Davina Schnneider
 Posted: Dec 28 2016, 03:32 PM
Davina Schnneider
16
N/A
Astropufi
" />
78
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
N/A
N/A
N/A - N/A - Offline

In loc sa fi acasa, a ma ajuti sa decorez...unde esti?il intreb deschizand si alte cutii ca apoi a ma ridic de pe canapea. Nici nu stiu cu ce sa incep, dar mai bine incep cu camera si apoi las bradul la sfarsit, poate ajunge si el acasa si nu voi avea tentativa sa-l omor cu instalatia pentru brad.
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Marcel Gerard
 Posted: Dec 30 2016, 03:10 PM
Marcel Gerard
24
he / his / his
Profesors
" />
188
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Daniel Sherman
Marcellus

”Ăăăăăă ,.. uhhhhh, oh....” se bâlbâii el, de zici că era o babă având un orgasm nereușit. Se opri din aruncat interjecții și își mușcă buza. ”Să vezi .. a trebuit să mai rămân puțin peste program să fac niște foi. Dar promit că în juma de oră plec spre casă” îi spuse, omițând să mai spună că se oferise de bună voie să facă așa ceva, sigur ar fi enervat-o acest lucru.

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Topic Options
Add Reply
New Topic
New Poll

SKINNED BY Vanessa of SHINE and CAUTION
GO TO TOP