darkest whisper
Bun venit pe DarkestWhispers, un forum RPG real și fantastic, cu tematică HP ,dar cu o viziune nouă și îndepărtată de cărți și de filme. Crează-ți personaje și vino să te distrezi alături de noi! Pentru orice problemă nu ezitați să contactați staff-ul.
UPDATE 01 Deocamdată singura ”noutate” este noul skin, căci după cum se vede forumul nu este foarte activ. Acest skin plănuiesc oricum să-l țin până la sfârșitul verii, întrucât voi fi ocupată și nu voi mai avea timp să-l schimb așa des.
GUIDELINES
MEMBER GROUPS
APPLICATION
FACE CLAIM
MEMBER DIRECTORY
CHARACTER REQUESTS
ADVERTISING
SITE CREDITS

Pages: (32) 1 2 3 ... Last » ( Go to first unread post )
Add Reply
New Topic
New Poll

The day I meet you was the day of my reborn, private
Leloush D. Aleksandrov
 Posted: Feb 22 2016, 09:34 AM
Leloush D. Aleksandrov
19
he / his / his
Others
" />
557
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Gaspard Ulliel
Lulu
21 - anne.marie6027 - Offline

Nu era un adept al sărbătorilor de niciun fel, poate și pentru că era un demon și nu prea se pupa să fie o ființă a întunericului și să aibă și credință.
Însă dorind să îi arăte lui Fany că el ține cu adevărat la ea și nu îi cumpără numai cadouri materiale, cum fusese atunci de Crăciun, aranjase în lumea încuiaților o cină la restaurant, pe care-l închiriase pe tot pentru el. Îi ținea mâinile la ochi și o conducea pe un drum de petale de trandafiri spre interior, unde era masa lor.
”Mai avem puțin” chicotii, ghidând-o.
Nu serbase V-day până acum, dar toate aveau un început.

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Tiffany Aleksandrov
 Posted: Feb 22 2016, 01:01 PM
Tiffany Aleksandrov
19
she/ her /hers
Others
" />
629
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Hyuna Kim
Fany
21 - PM - Offline

Fusese destul de surprinsa cand sotul ei o invita la restaurant de valentine's day incat isi luase liber de la planurile ei si merse impreuna cu el. Nu prea credea in chestia cu valentine day, i se parea o tampenie sa sarbatoresti ceva ce ar fi trebuit trait si sarbatorit in fiecare zi. Merse incet ghidata de vocea acestuia inspirand adanc asteptand sa vada si ea ce anume pregatise acesta, fiindca ea rar cand Lelouch facea suprise si o incanta ideea.

--------------------
user posted image
PM
^
Leloush D. Aleksandrov
 Posted: Feb 22 2016, 01:08 PM
Leloush D. Aleksandrov
19
he / his / his
Others
" />
557
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Gaspard Ulliel
Lulu

”Am ajuns” zise, de parcă nu era oricum evident faptul că au ajuns, din moment ce s-a oprit și și-a dat mâinile la o parte.
Masa era așezată frumos, cu bucate alese și lumânări, iar aproape de ea cineva cânta la pian și alt cântăreț de vioară.
Adora muzica clasică și aceea atmosferă intimă, o seară în care se puteau bucura unul de celălalt.

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Tiffany Aleksandrov
 Posted: Feb 22 2016, 02:19 PM
Tiffany Aleksandrov
19
she/ her /hers
Others
" />
629
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Hyuna Kim
Fany
21 - PM - Offline

Fany deschise ochii si se uita in jur zambind larg spre brunet apoi se aseza la masa cercetand felurile de mancare si bautura. Tu ai pregatit toate astea? il intreba calma fiind curioasa daca a avut un ajutor sau ceva asemanator fiindca era anormal ca el sa fii pregatit totul dar o bucura nespus ca renuntase la ideea de a ii face doar cadouri materiale pe care pe ea una nu o incantau atat de mult cum o facea propria lui prezenta si cuvintele tale dulci. Se apleca peste masa usor si il saruta pe frunte tandru.

--------------------
user posted image
PM
^
Leloush D. Aleksandrov
 Posted: Feb 22 2016, 06:55 PM
Leloush D. Aleksandrov
19
he / his / his
Others
" />
557
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Gaspard Ulliel
Lulu

”Aproximativ.. am fost ajutat și de o firmă de catering pentru că nu sunt tocmai un bucătar iscusit..” El nu era genul care să își asume niște merite ale lui, într-adevăr el se ocupase de organizare și tot ce însemna detalii și picanterii, dar nu ar fi mințit de acum că bucatele erau pregătite de el.
Îi răspunse la sărut și îi trase galant scaunul și apoi se așeză și el la masă.

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Tiffany Aleksandrov
 Posted: Feb 23 2016, 01:24 AM
Tiffany Aleksandrov
19
she/ her /hers
Others
" />
629
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Hyuna Kim
Fany
21 - PM - Offline

Zambii uitandu-se in jur si observa ca restaurantul era la etaj si puteai vedea orasul cu luminitile lui in noapte iar ei ii placea acea priveliste. - Scuze nu ti-am pregatit nici un cadou de data asta ii raspunse sincer dand nevinovata din maini fiindca fusese ocupata si nu credea ca Lelouch o v-a scoate undeva in seara aia. Luo prima gustare si se linse pe buze aratand un okay spre chelner cum ii placuse.

--------------------
user posted image
PM
^
Leloush D. Aleksandrov
 Posted: Feb 23 2016, 01:01 PM
Leloush D. Aleksandrov
19
he / his / his
Others
" />
557
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Gaspard Ulliel
Lulu

”Nu e nevoie de niciun alt cadou, Jessica a fost cel mai frumos cadou care l-am primit vreodată” îi zâmbi și îi prinse mâna, sărutând-o galant după cum îi era felul.
Își luă paharul semi plin cu vin roșu și îl ciocni de al ei, sorbind apoi.
Niciunul din ei nu avea nevoie cu adevărat de hrana umană, dar lui Lelouch încă îi plăcea gustul, deși nu îi astâmpăra cu adevărat foamea.

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Tiffany Aleksandrov
 Posted: Feb 23 2016, 01:56 PM
Tiffany Aleksandrov
19
she/ her /hers
Others
" />
629
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Hyuna Kim
Fany
21 - PM - Offline

Fany ii zambi cald aproape ca dadea sa planga dar nu pentru ca ar fi fost trista neaparat. - Mi-as fi dorit sa iti fi putut daruii mai mult decat un singur copil spuse aceasta stapanandu-si emotiile. Se ridica de la masa privind orasul, era in lumea umana si desi era om , acolo se simtea cel mai in singuranta si confortabil. Se privise in sticla larga a geamului pentru cateva secunde apoi se intoarse cu fata catre brunet. - Te iubesc ii confesa bruneta sentimentele de parca nu era ceva normal sau nou.

--------------------
user posted image
PM
^
Leloush D. Aleksandrov
 Posted: Feb 24 2016, 11:35 AM
Leloush D. Aleksandrov
19
he / his / his
Others
" />
557
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Gaspard Ulliel
Lulu

”Știu și îmi pare foarte rău că ți-am luat acest har care îl au de obicei femeile de a da viață..dar am fost egoist și nu am vrut să te pierd” oftă și își trecu încet mâna peste părul ei mătăsos.
Ar fi vrut să fie și altă metodă prin care ea să fi putut supraviețui nașterii fără să devină o ființă a întunericului, dar știuse de la bun început că e imposibil.
”Și eu te iubesc.”

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Tiffany Aleksandrov
 Posted: Feb 24 2016, 01:17 PM
Tiffany Aleksandrov
19
she/ her /hers
Others
" />
629
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Hyuna Kim
Fany
21 - PM - Offline

Fany ramase cu gura cascata la vorbele sotului ei apoi isi duse mana peste fruntea lui sa vada daca nu cumva are febra fiindca era mult prea deschis fata de ea si nu era obisnuita. - Nu ai febra ii spuse lasand mana in jos spre gatul lui alb unde clavicula parea atat de apentisanta pentru un vampir ca ea. E prima data cand imi spui ca ma iubesti si se referea la cuvintele lui fiindca ii aratase ca o iubeste de multe ori insa nu i-o spuse niciodata oficial.

--------------------
user posted image
PM
^
Leloush D. Aleksandrov
 Posted: Feb 24 2016, 06:10 PM
Leloush D. Aleksandrov
19
he / his / his
Others
" />
557
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Gaspard Ulliel
Lulu

Își flexă o sprânceană, privind-o ciudat. Era destul de sigur că o mai zisese, dar ea ori fusese prea euforică, ori prea adormită, ori pur și simplu prea obosită și nu procesase cele 2 cuvinte... dar nu era supărat pe ea sau ceva.
”Sunt destul de convins că am mai zis-o, nu foarte des ce-i drept, dar nu niciodată așa cum susții tu acum.”

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Tiffany Aleksandrov
 Posted: Feb 25 2016, 07:50 AM
Tiffany Aleksandrov
19
she/ her /hers
Others
" />
629
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Hyuna Kim
Fany
21 - PM - Offline

Atunci... incepu sa vorbeasca tragandu-l de gulerul camasii incat sa ajunga la urechea ei. Ar trebui sa o spui mai des si mai tare incat sa pot auzii fiindca nu ma satur niciodata de vocea ta spunandu-mi ca ma iubesti ii soptise aceasta dulce abtinandu-si atractia de a-l musca incat se intoarse la buzele lui pline din care se infructa cu pasiune. Isi frecase piciorul de al sau, ridicandu-si coapsa prin taietura lunga a rochiei ce o purta. Isi incolacise piciourul ca in tango de bazinul brunetului simtindu-i barbatia devenind tare lucru ce o facu sa zambeasca dar isi relua sarutul pofticioasa.

--------------------
user posted image
PM
^
Leloush D. Aleksandrov
 Posted: Feb 25 2016, 01:28 PM
Leloush D. Aleksandrov
19
he / his / his
Others
" />
557
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Gaspard Ulliel
Lulu

Oricum știa foarte bine că nu o zice destul de des, era un bărbat vanitos ,care nu-și expunea sentimentele atât de des și de pe față tocmai pentru că știa cât de periculos e pentru cineva ca el ca să devină vulnerabil, după ce căpătase o listă impresionantă de dușmani.

Aprobă însă,surâzând sexy în colțul gurii și mâinile sale îi captaseră deja talia în căușul loc. Fusese prevăzător din punctul de vedere al faptului că-i trecuse prin gând să închirieze tot restaurantul tocmai în ideea de a nu fi deranjați.

O sărută înapoi pasional, cât mâinile sale încă se bucurau de curburile corpului ei.

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Tiffany Aleksandrov
 Posted: Feb 25 2016, 03:00 PM
Tiffany Aleksandrov
19
she/ her /hers
Others
" />
629
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Hyuna Kim
Fany
21 - PM - Offline

Isi continua sarutul pana il lasase fara aer pe acesta si ii zambii scurt inainte de a pleca inapoi spre masa. Ii trase o privire fixa chelnerului care rosise de rusine si se intoarse cu spatele la aceasta dar Fany il batu pe umar in cateva secunde cu viteza ei incredibila si ii zambii prostesc ca are nevoie de ceva muzica si ii ceru sa dispara. Well ii ceruse asta intr-un mod cat mai dragut, fiindca se gandise ca trebuie sa il rasplateasca cumva pe brunet pentru cina romantica iar primul lucru care ii trecu prin cap era' striptease'' si asta si facu dupa observa ca erau doar ei singuri. Aproape ca isi rupse rochia incercand sa o dea jos cat mai normal si lent. Se urca pe masa ca o felina mergand usor spre brunetul ei - Hm..nu e cam cald aici? il intreba ironic.

--------------------
user posted image
PM
^
Leloush D. Aleksandrov
 Posted: Feb 28 2016, 11:20 AM
Leloush D. Aleksandrov
19
he / his / his
Others
" />
557
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Gaspard Ulliel
Lulu

La un moment dat făcuse un gest către cântăreți și ospătar să o șteargă și să îi lase singuri, iar încăperea devenise și mai obscură ca în momentul când ei ajunseseră acolo.
- Eu știu? surâse în colțul gurii, strecurându-și palmele pe coapsele ei cât să îi dezvelească de tot fundul din rochie.

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Topic Options
Pages: (32) 1 2 3 ... Last »
Add Reply
New Topic
New Poll

SKINNED BY Vanessa of SHINE and CAUTION
GO TO TOP