darkest whisper
Bun venit pe DarkestWhispers, un forum RPG real și fantastic, cu tematică HP ,dar cu o viziune nouă și îndepărtată de cărți și de filme. Crează-ți personaje și vino să te distrezi alături de noi! Pentru orice problemă nu ezitați să contactați staff-ul.
UPDATE 01 Deocamdată singura ”noutate” este noul skin, căci după cum se vede forumul nu este foarte activ. Acest skin plănuiesc oricum să-l țin până la sfârșitul verii, întrucât voi fi ocupată și nu voi mai avea timp să-l schimb așa des.
GUIDELINES
MEMBER GROUPS
APPLICATION
FACE CLAIM
MEMBER DIRECTORY
CHARACTER REQUESTS
ADVERTISING
SITE CREDITS

Pages: (2) 1 2  ( Go to first unread post )
Add Reply
New Topic
New Poll

News
Rogue.
 Posted: Dec 21 2015, 12:02 PM
Rogue.
21
she / her / hers
Admin
" />
2871
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Maria Ioana
Anne
21 - pm - Offline

IN ATENTIA VOASTRA !!

Stiu ca eu am fost extrem de indulgenta cu activitatea in ultimul timp, si exceptand-o pe vara-mea de care chiar stiu ca nu mai poate intra des ca e cu liceul, nimeni nu a anuntat vreo pauza mai indelungata sau chestii... si uitandu-ma prin member directory, din pacate, avem persoane care sunt inactive de peste un an cam asa...si desi nu am facut activity-uri, din pacate, inactivitatea duce la bagarea personajelor la personaje inactive.
Si persoanele in cauza sunt: Madalin, Ivana, Soul Shadow, Gwen si Lory.
Personajele lor nu vor fi sterse, cum noi nu stergem conturi, vor fi doar inactivate, scoase din grupuri, si daca vor vre asa se intoarca ii primim cu bratele inapoi.
NIMENI nu va lua aceste conturi, daca vrea cineva alte conturi mai vechi la care s-a renuntat sa-mi dea pm, dar nu din cele inactivate acum.

--------------------
user posted imageuser posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Rogue.
 Posted: Jan 23 2017, 11:49 AM
Rogue.
21
she / her / hers
Admin
" />
2871
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Maria Ioana
Anne
21 - pm - Offline

Un mic anunț, relativ destul de neimportant.
George și Kagome-san sunt banați pe acest forum PERMANENT.
Nu am de gând să accept pe forumul meu useri care nu au bun simț și știu să facă doar scandal, îmi rezerv dreptul să previn orice conflict sau alte scandaluri și aici.
Oricum nu făceau cine știe ce activitate în rpg, iar pentru mine nu e o pierdere.

--------------------
user posted imageuser posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Topic Options
Pages: (2) 1 2 
Add Reply
New Topic
New Poll

SKINNED BY Vanessa of SHINE and CAUTION
GO TO TOP