darkest whisper
Bun venit pe DarkestWhispers, un forum RPG real și fantastic, cu tematică HP ,dar cu o viziune nouă și îndepărtată de cărți și de filme. Crează-ți personaje și vino să te distrezi alături de noi! Pentru orice problemă nu ezitați să contactați staff-ul.
UPDATE 01 Deocamdată singura ”noutate” este noul skin, căci după cum se vede forumul nu este foarte activ. Acest skin plănuiesc oricum să-l țin până la sfârșitul verii, întrucât voi fi ocupată și nu voi mai avea timp să-l schimb așa des.
GUIDELINES
MEMBER GROUPS
APPLICATION
FACE CLAIM
MEMBER DIRECTORY
CHARACTER REQUESTS
ADVERTISING
SITE CREDITS

Pages: (3) 1 2 3  ( Go to first unread post )
Add Reply
New Topic
New Poll

And now I am about to kill, private
Damon Salvatore
 Posted: Sep 18 2016, 10:48 PM
Damon Salvatore
24
he / his / his
Profesors
" />
1260
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Ian Somerhalder
Damon
21 - anne.marie6027 - Offline

Nu spuse încă nimic, deși dacă avea dreptate... oh fuck. Vrusese să creadă că aceea clipă nu va veni niciodată.
O luă imediat pe umăr pe Irene și se învârtii cu ea prin mijlocul sufrageriei, uneori făcând tumbe printre picioarele lui și puii de tigru zvăpăiați.
Oricum pentru el era fericirea zilei să se joace cu păpușa lui.

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Katherine Petrova
 Posted: Sep 18 2016, 10:58 PM
Katherine Petrova
21
Kath
Viperini
" />
1405
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Nina Dobrev
kidda
20 - pm - Offline

Ma asez pe canapea, privindui cum se invart pe acolo si cum danseaza asa dragut cu fetita lui. Trebuie sa ne punem repede pe picioare si sa inlaturam amenintarea asupra ei.
    Il iau de zgarda pe Swiggy si-l lipesc de mine.
    Ai ceva sa imi spui?il intreb doar asa, ca idee in caz ca vrea sa-mi spuna si mie in caz ca s-a intamplat ceva. Hassy se uita dubios la mine si veni repede sa vada ce ii dau iubitului ei si nu ii dau si ei.

--------------------
I'm a hazard to myself

user posted imageuser posted image
PMGTalkAIMYIMMSN
^
Damon Salvatore
 Posted: Sep 19 2016, 08:16 AM
Damon Salvatore
24
he / his / his
Profesors
" />
1260
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Ian Somerhalder
Damon

Știa că ..Kath va mirosii imediat că ceva nu e în regulă. În plus nu îi plăcea să o mintă sau să îi ascundă lucruri. Așa că mai bine să dădea el singur în vileag.
Își mușcase buzele și se apropiase de ea având un aer umil.
”Uhm...scumpo..cred că maică-mea ne-a făcut o vizită” zise el destul de sec, deși totul era la stadiu de bănuială.

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Katherine Petrova
 Posted: Sep 20 2016, 12:14 AM
Katherine Petrova
21
Kath
Viperini
" />
1405
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Nina Dobrev
kidda
20 - pm - Offline

Eliberez tigrul si ma uit la Damon mirata.
    Mama ta...?il intreb incercand sa inteleg ceea ce mi-a spus. Cand...si mai ales de ce?continui sa il intreb ridiandu-ma de pe canapea si ma aproprii de el si o mangai pe Irene pe cap.
    Micuta mea fetita este tina unor maniaci, printre care si mama lui....sau vrea sa isi vada fiul...nu inteleg. Ea ce legatura are cu toate astea?
    Fac un pas in spate incercand sa raman calma, dar in urmatoarea secunda toate usile casei se inchisera brusc - din vina mea. Mai fac cativa pasi si ma las sa cad in fund, pe canapea, cu mainile la cap incercand sa raman calma. Este prea mult...prea mult.

--------------------
I'm a hazard to myself

PMGTalkAIMYIMMSN
^
Damon Salvatore
 Posted: Sep 20 2016, 10:17 AM
Damon Salvatore
24
he / his / his
Profesors
" />
1260
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Ian Somerhalder
Damon

Nu vorbise foarte mult cu Kath despre familia lui...adică da, ea îl cunoștea pe Stefan, pe Vanessa încă nu... iar Lor de care nu știuse încă dacă să se apropie sau să încerce - ei bine îi era profesoară.
Însă din absolut orice conversație pe care ea o avusese cu el despre asta reieșea rapid un soi de ură interminabilă pentru ființa care i-a dat viață.
”A uitat de mult de existența noastră , nu știu de ce s-a întors..” scoase brățara din buzunar. ”Pare să fie a ei, poate mă înșel ,eram foarte mic ultima dată când am văzut-o.... poate e de la una din prietenele noastre care a fost în vizită și sunt paranoic. Toată treaba cu A mă dă peste cap.”

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Katherine Petrova
 Posted: Dec 19 2016, 11:20 AM
Katherine Petrova
21
Kath
Viperini
" />
1405
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Nina Dobrev
kidda
20 - pm - Offline

Pentru Irene aia era alta jucarie, asa ca se intinde dupa ea si vru sa o bage in gura, dar i-o iau din mana.
    Nu draga mea, asta nu e jucarie.ii spun lasand-o jos la tigrii. Se uita cu ochii mari al mine si incepu sa planga dar nu ma aplec a o linistesc. Trebuie sa invete ca nu se poate juca cu orice si acum cere atentie, o sa se opreasca cand vede ca nu asa primeste ce vrea. Ii dau lui Damon bratara inapoi si il mangai pe obraz.
    "A" ne da peste cap cu totul.....dar totusi s-ar putea sa ai dreptate si mama ta sa fi fost pe aici. Si stim amandoi ca prietenele noastre sunt cu bijuteriile la zi, nu ar purta ceva de genul asta.continui dupa ceva timp.
    Irene se oprise din plans, deja isi facea de lucru cu coada unuia dintre pui.

--------------------
I'm a hazard to myself

PMGTalkAIMYIMMSN
^
Damon Salvatore
 Posted: Dec 19 2016, 04:51 PM
Damon Salvatore
24
he / his / his
Profesors
" />
1260
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Ian Somerhalder
Damon

Deja avea transpirația rece pe ceafă când realiza, auzind-o, că din păcate de data asta avea dreptate. Ar fi preferat să fie paranoic de data asta doar și s-o dea în bară cu teoria aceea idiotică.
”Nu e o persoană prea drăguță...” îi spuse cu sinceritate lui Katherine, cum nu abordaseră niciodată această tematică.

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Topic Options
Pages: (3) 1 2 3 
Add Reply
New Topic
New Poll

SKINNED BY Vanessa of SHINE and CAUTION
GO TO TOP