darkest whisper
Bun venit pe DarkestWhispers, un forum RPG real și fantastic, cu tematică HP ,dar cu o viziune nouă și îndepărtată de cărți și de filme. Crează-ți personaje și vino să te distrezi alături de noi! Pentru orice problemă nu ezitați să contactați staff-ul.
UPDATE 01 Deocamdată singura ”noutate” este noul skin, căci după cum se vede forumul nu este foarte activ. Acest skin plănuiesc oricum să-l țin până la sfârșitul verii, întrucât voi fi ocupată și nu voi mai avea timp să-l schimb așa des.
GUIDELINES
MEMBER GROUPS
APPLICATION
FACE CLAIM
MEMBER DIRECTORY
CHARACTER REQUESTS
ADVERTISING
SITE CREDITS

Pages: (8) 1 2 3 ... Last » ( Go to first unread post )
Add Reply
New Topic
New Poll

I wish I had an angel on my moments of love, ;;;private.
Veronika Y. Dombrovsky
 Posted: Dec 13 2015, 03:01 PM
Veronika Y. Dombrovsky
17
she / her / hers
Viperini
" />
1567
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Kendall Jenner
Vero
21 - anne.marie6027 - Offline

Ian era la... noul job sau ceva de genul acesta, nu știa ce-și găsise ,adică îi explicase el pe acolo dar probabil fusese prea obosită în seara aia să priceapă.
Era trecut de ora stingerii și ea era cocoțată cu fundul pe masă, în cămașa neagră a lui îmbrăcată și tot bând dintr-o sticlă de...coniac să fi fost ? Locul ăla avea multe amintiri pentru Vero... acolo în cunoscuse, venind udă din ploaie și având o discuție cât se poate de infantilă, iar ea...era un copil în urmă cu 2 ani și i se părea că se maturizase prea mult într-un timp prea scurt și ochii îi căzură pe inel. Tot acolo o tipă se dezbrăcase în fața lui Ian...vai ce geloasă fusese atunci, ca apoi să realizeze că sărmana fată fusese doar o altă marionetă a lui a..
Îi scăpă un sughiț și oftă, terminând de tot sticla.

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Ian Chase Dombrovski
 Posted: Dec 13 2015, 03:08 PM
Ian Chase Dombrovski
21
N/A
Ochi de soim
" />
1168
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
N/A
kidda
20 - pm - Offline

Am inceput sa lucrez pentru un tip care se ocupa cu hackuit...si eu cum nu am altceva mai bun de facut cu talentul meu, m-am oferit sa-l ajut in legatura cu orice ar avea nevoie. Nu prea o mai vedeam pe Vero, pentru ca eram mereu plecat si atunci cand eram acasa, oricat de mult voiam sa o bag in seama, mereu ma luam cu treaba. Nici macar Moon nu mai statea pe langa mine, era mai mult pe langa fata, pentru ca ii acorda mai multa atentie decat eu.
    Ofte lung si ma opresc la Hogwarts sa iau niste hartii din nu stiu ce birou.
PMGTalkAIMYIMMSN
^
Veronika Y. Dombrovsky
 Posted: Dec 13 2015, 03:18 PM
Veronika Y. Dombrovsky
17
she / her / hers
Viperini
" />
1567
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Kendall Jenner
Vero

OKay, ea nu era beată...deloc. Voia doar să defileze puțin pe aceea masă și să-și imagineze că e la o prezentare de modă din lipsă de ocupație, atâta tot.
- Don t you wish your girlfriend was drunk like meee ? fredonă ea, dând o notă personală versurilor și aproape se împiedică în propriile picioare, deși nu avea nimic în ele. Râse și scăpă sticla goală, această spărgându-se cu zgomot.

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Ian Chase Dombrovski
 Posted: Dec 13 2015, 03:34 PM
Ian Chase Dombrovski
21
N/A
Ochi de soim
" />
1168
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
N/A
kidda
20 - pm - Offline

Am auzit acel zgomot ciudat si cand ma intorc vad o sticla sparta pe jos. alti adolescenti idioti care n-au ce face decat sa se.....
    -Vero! ...imbete. Ce mama naibi faci?o intreb uitandu-ma la ea putin uimit.
    Haa...nu credeam ca o so mai vad beata sau asa ciufulita, decat dupa ce am terminat noi o partida nebuna de sex. Duc lipsa.
PMGTalkAIMYIMMSN
^
Veronika Y. Dombrovsky
 Posted: Dec 13 2015, 03:49 PM
Veronika Y. Dombrovsky
17
she / her / hers
Viperini
" />
1567
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Kendall Jenner
Vero

- Cum adică ce fac ?? Sărbătoresc evident... râse din nou și aproape căzu de pe masă... nu se întâmplă însă asta, ci se dădu jos ca omul ... mă rog, mai degrabă ca oaie beată, pentru că la cum îi stătea părul și cum se aplecă pe acolo clar arăta ca una.
- E ziua mea, știi ... fac 18 ani, wohooo, oficial nu mai poți intra la corupere de minori...dar evident nu sunt suficient de importantă să își aducă aminte cineva... soțul, fratele prietenii .. așa că sărbătoream alături de prietena mea sticla..dar până și ea s-a sinucis pentru că sunt o persoană îngrozitoare.

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Ian Chase Dombrovski
 Posted: Dec 13 2015, 04:03 PM
Ian Chase Dombrovski
21
N/A
Ochi de soim
" />
1168
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
N/A
kidda
20 - pm - Offline

Fucking shit....am uitat de ziua ei!! I-a stai, ziua ei nu e azi.
    Nu e ziua ta azi.ii spun incercand sa-mi aduc amitne data, dar nu mai stiu nici cand e ziua mea....sunt praf si as vrea sa dorm dar am o presimtirre ca ea n-o sa ma lase. Ce-ar fi sa mergem in camera.ii spun luand-o in brate facand cativa pasi in spate, sperand ca ma urmeaza si ca n-o sa calcam pe cioburile prietenii ei cele mai bune.
PMGTalkAIMYIMMSN
^
Veronika Y. Dombrovsky
 Posted: Dec 13 2015, 04:16 PM
Veronika Y. Dombrovsky
17
she / her / hers
Viperini
" />
1567
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Kendall Jenner
Vero

- Ian, azi e ziua mea !!! îl contrazise fermă, pe cât de ferm putea să fie un om care nu se mai ținea pe picioare.
Se uită la el și îl vedea deja în o mie de culori, floricele, dungulițe pământul îl simțea fugind de sub picioare...
- Cât te tare te superi dacă vomit pe tine ? întrebă la un moment dat când simți și revoltările stomacale, cum nu mâncase nimic și băuse prea mult.

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Ian Chase Dombrovski
 Posted: Dec 13 2015, 04:27 PM
Ian Chase Dombrovski
21
N/A
Ochi de soim
" />
1168
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
N/A
kidda
20 - pm - Offline

Foarte tare.ii spun si o duc la fereastra inainte sa ma trezesc cu tot ceare era in stomac, pe mine. De ce s-a imbatat in halul asta...nu e ca si cand are nevoie de mai multa atentie decat ii acord, sau cel putin cat ii acordam inainte sa ma angajez. Se pare ca va trebui sa stau acasa de acum, sa am grija sa nu pateasca din nou, asta.
PMGTalkAIMYIMMSN
^
Veronika Y. Dombrovsky
 Posted: Dec 13 2015, 04:35 PM
Veronika Y. Dombrovsky
17
she / her / hers
Viperini
" />
1567
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Kendall Jenner
Vero

Simțind aerul rece pe față își mai reveni și îi trecu senzația de vomă.Oricum nu prea avea ce să dea afară, din moment ce nu mâncase.
Inspiră adânc și se prelinse apoi pe perete, ajungând în fund cu picioarele într-o poziție extrem de ciudat, dar nu era de mirare că e flexibilă, doar făcuse și balet și gimnastică.
- Sunt bine, bolborosii ea cu ochii închiși...dwoaaa, uite porcii, zboară și împart cadouri de Crăciun.

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Ian Chase Dombrovski
 Posted: Dec 13 2015, 04:43 PM
Ian Chase Dombrovski
21
N/A
Ochi de soim
" />
1168
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
N/A
kidda
20 - pm - Offline

Sunt sigur.ii spun si o ridic de pe jos luand-o in brate si ducand-o in camera unde se presupune ca trebuia sa doarma, dar m-am razgandit si am dus-o acasa. O asez in pat si ii aduc i galeata, ca sa nu se chinui sa fuga la baie. Acum ma uitam prin baie dupa pastile, nu stiu ce sa ii dau dar....nu am ce sa fac decat sa astept sa vomite si se va simtii mai bine.
PMGTalkAIMYIMMSN
^
Veronika Y. Dombrovsky
 Posted: Dec 13 2015, 04:49 PM
Veronika Y. Dombrovsky
17
she / her / hers
Viperini
" />
1567
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Kendall Jenner
Vero

Rămase în pat, semi inconștientă și cu mâna căzută pe lângă pat. O durea capul îngrozitor, dar măcar nu mai vedea în mai multe culori, dar nici să deschidă ochii nu îi venea.
- Ce făceai la școală? îl întrebă, știind că nu prea mai venea pe acolo, ci prefera să se ducă la jobul lui extrem de ultra foarte important încât s-o ignore de ziua ei de majorat ! Da avea și ea o frustrare, ce-i așa mare brânză?

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Ian Chase Dombrovski
 Posted: Dec 13 2015, 04:57 PM
Ian Chase Dombrovski
21
N/A
Ochi de soim
" />
1168
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
N/A
kidda
20 - pm - Offline

Cautam niste documente.ii spun din baie si revin cu niste medicamente, dar nu stiu ce sa ii dau.
    Nu am uitat de ziua ei....nu avea cum sa fie azi, mi-am pus si telefonul sa sune cand e ziua ei. Ca venii vorba, unde imi este telefonul. De dimineata jur ca il aveam la mine...s-au l-am uitat acasa sau l-am pierdut....Ce drace.
    Am inceput sa ma plimb prin casa dupa teelfon dar nu era acolo.
PMGTalkAIMYIMMSN
^
Veronika Y. Dombrovsky
 Posted: Dec 13 2015, 05:06 PM
Veronika Y. Dombrovsky
17
she / her / hers
Viperini
" />
1567
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Kendall Jenner
Vero

- Ce documente..?
Se ridică în fund și căută prin coșul de pastile. Luă ceva pentru greață fiindcă nu suporta să vomite, mai ales că știa că ajunge să vomite sânge când nu prea mânca, de multe ori fusese aproape de anorexie.
Luă 2-3 pastile cu apă, apoi se duse leneșă și amețită la bucătărie să își facă naibii totuși ceva, înainte să leșine de la malnutriție.

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Ian Chase Dombrovski
 Posted: Dec 13 2015, 05:11 PM
Ian Chase Dombrovski
21
N/A
Ochi de soim
" />
1168
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
N/A
kidda
20 - pm - Offline

Vero...ii spun pe un ton plangacios si mergd upa ea in bucatarie. Ii fac semn sa sada pe scaun cat timp ii pregateam eu ceva sa manance. Nu stiu...niste documente, nu am detalii.ii spun ridicand din umeri cat timp ii pregateam eu mancarea.
    Trebuia sa ii fac ceva potrivit, sa nu-l verse sau alta minunatie.
PMGTalkAIMYIMMSN
^
Veronika Y. Dombrovsky
 Posted: Dec 13 2015, 05:24 PM
Veronika Y. Dombrovsky
17
she / her / hers
Viperini
" />
1567
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Kendall Jenner
Vero

- A-ha...bine, murmură monosilabic și se jucă cu degetul pe masă.
Încă era supărată pe el, în special că o contrazicea în continuare că nu e ziua ei și nici nu își ceruse scuze și probabil avea de gând în continuare să lipsească mai mult de 70% din timpul lui de acasă, deci...
Probabil după ce se simțea mai bine ar fi fost înțelept să se întoarcă la castel, mai prindea un curs făcut așa mai mult de dorul lenii că venea vacanța și avea cu cine să stea pe acolo ,să nu fie singură.

--------------------
user posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Topic Options
Pages: (8) 1 2 3 ... Last »
Add Reply
New Topic
New Poll

SKINNED BY Vanessa of SHINE and CAUTION
GO TO TOP