darkest whisper
Bun venit pe DarkestWhispers, un forum RPG real și fantastic, cu tematică HP ,dar cu o viziune nouă și îndepărtată de cărți și de filme. Crează-ți personaje și vino să te distrezi alături de noi! Pentru orice problemă nu ezitați să contactați staff-ul.
UPDATE 01 Deocamdată singura ”noutate” este noul skin, căci după cum se vede forumul nu este foarte activ. Acest skin plănuiesc oricum să-l țin până la sfârșitul verii, întrucât voi fi ocupată și nu voi mai avea timp să-l schimb așa des.
GUIDELINES
MEMBER GROUPS
APPLICATION
FACE CLAIM
MEMBER DIRECTORY
CHARACTER REQUESTS
ADVERTISING
SITE CREDITS

Add Reply
New Topic
New Poll

welcome to a blood bath
"A"
 Posted: Aug 1 2016, 01:43 PM
"A"
unknown
N/A
Secret alliance
" />
658
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
N/A
/
/ - / - Offline

In ultima vreme parca se dadu se la fund. Adica da, sms-urile de la A nu incetasera niciodata si aparuse vag in vietile victimelor lui preferate. In schimb... se construia o intreaga alianta impotriva lui si pana acum nu facuse niciun pas. De ce spun pana acum ? In sfarsit A facuse ceva. Daduse invitatii tuturor elevilor, profesorilor si chiar adultilor de pretutindeni la petrecerea lui. Avea sa isi dezvaluie fata? Avea sa dea drumul la un razboi civil printr-o petrecere ? Era incert.
Stia ca minionii lui adevarati, care chiar erau de partea lui vor fi acolo. Nu era sigur daca DQ avea sa vina sau nu, rupsesera legatura de la o vreme.
Deocamdata nu venise nimeni, doar se uita plictisit in jur la decoratiunile mult prea colorate pentru gustul sau...dar preferase sa faca totul frumos pentru oaspeti.
Sorbii din punch, punandu-si mai bine masca falsa de pe fata si tragand de gluga. Avea sa fie o seara interesanta, indiferent de cine isi facea si cine nu isi facea aparitia.

--------------------
user posted image

PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Roselyn Silver
 Posted: Sep 19 2016, 02:28 PM
Roselyn Silver
20
N/A
Astropufi
" />
365
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
N/A
kidda
20 - pm - Offline

Invitatii la un party dar de A, ce convenabil. Din cate am auzit toata lumea a primit cate o invitatie la aceasta petrecere de....nici macar nu stiu cum pot numi asta. Este asa plictisit incat vrea sa-si vada toate victimele intr-un singur loc sau cum, ca nu inteleg.
    Uau, am ajuns prima.spun intrand pe usa uitandu-ma la incaperea goala. Ori sunt singura indeajuns de nebuna incat sa vina, ori celorlalti le este frica?Nu cred, trebuie sa fie altceva la mijloc.

--------------------
user posted imageuser posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
Deborah C. Petrova
 Posted: Sep 22 2016, 09:16 AM
Deborah C. Petrova
20
she / her / hers
Adulti
" />
2637
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
Emily Didonato
bo
21 - anne.marie6027 - Offline

A dă o petrecere... cât de arogant și de ... credea că poate să le facă la toți față? Ce Dumnezeu era în mintea lui ?! Era frustrată de această decizie a lui. Dar nu voia să dea înapoi. Se săturase de toate amenințările lui și mesajele stupide..
Trimisese copii cu tot cu mama ei undeva departe de oraș, într-un sătuc uitat de lume, la o proprietate care rămăsese după multe vizite la tribunal a Lunei.
Nu știa când vine Adrian, plecaseră separat, el condusese copii și pe mama lui acolo, iar ea venise prima.
Și de cine să dea...???
Capul acela roșcat..
”Booo” schiță un pic în glumă, ținând cont că era și numele ei și o îmbrățișă scurt pe roșcată. ”Nu mă așteptam să te văd..deși parcă am avut o notă mintală că nu ai cum să ratezi asta. Mi-a fost dor de tine.”

--------------------
user posted image
PMGTalkAIMYIMMSN
^
Roselyn Silver
 Posted: Dec 19 2016, 12:39 PM
Roselyn Silver
20
N/A
Astropufi
" />
365
SHIPPER
REQUEST
TRACKER
DEVELOPMENT
N/A
kidda
20 - pm - Offline

Ma intorc spre Bo si incerc sa ii zambesc, raspunzandu-i la imbratisare.
    Si mi-e mi-a fost dor de tine, dar nu cred ca asta este cel mai potrivit loc unde sa depanam amintiri.ii spun luandu-mi privirea de serioasa si privesc spre usa, unde tocmai ce venea Kath. Se pare ca nici ea nu voia sa tareze petrecerea. Presupun ca nici una dintre voi nu stie ce se intampla de fapt aici, nu?le intreb cand Kath ajunsese langa noi si mormai un "buna". Nici eu nu ii convine situatia.

--------------------
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Topic Options
Add Reply
New Topic
New Poll

SKINNED BY Vanessa of SHINE and CAUTION
GO TO TOP